דף הבית סיכום צעדים 1,2,3 - סחר
סיכום צעדים 1,2,3 - סחר PDF הדפסה דוא

 לפני שהגעתי לחוסר אונים ולאיבוד שליטה חשבתי שאני מתנהגת בסדר בחיים שלי ושאני הכי בסדר – אימא טובה, אישה מושלמת וזה כי עמדתי בסבל, קיבלתי הכול, השלמתי עם דברים שהיה אסור לי להשלים איתם, הדחקתי דברים, שמתי מסכות עבות מאוד וזה נסחב שנים על גבי שנים. סחבתי איתי דברים קשים והחבאתי אותם בתוך השליטה ובתוך עצמי כי לא רציתי לאבד שליטה, לא רציתי להודות שקשה, שאני חלשה, שאני סובלת. לאט לאט התחלתי להישבר, לכאוב ולהרגיש עצב, בדידות, ריקנות, לא נאהבת. ריחמתי על עצמי וגם בדברים האלה המשכתי לשחק אותה ולהתעלם מדברים, רק לא להודות בחולשה כי אני חזקה, אני עומדת בכל, אני מושלמת עד שבעלי, למזלי, מהר מאוד עלה על ניקיון ונהיה לי משעמם עם עצמי. לא היה במי להתעסק אז התחלתי לראות את סחר ולשמחתי – לא אהבתי את מה שראיתי והתחלתי בחפירה בתוכי כדי למצוא מה לא בסדר, למה אני לא אוהבת את מה שאני ודרך זה הגעתי לחוסר אונים – מהמשחק שהייתי בו ומהשליטה בכולם במצבים שאסור לי לשלוט בהם. כך לאט לאט דרך טיפול פרטני ודרך הקבוצה מצאתי דרך מוצא חדש שהוא חוסר אונים ואיבוד שליטה על החיים וההתנהגות שלי.

בכל הכאב והסבל שהיה לי, הייתה לי אמונה באנשים מסוימים ובמשהו שהוא חזק ממני כי אני עוד חיה, נושמת ומתקדמת. לאט לאט נאחזתי במחשבות חיוביות והייתי אופטימית. כל פעם שנפלתי למשהו, הייתי מספרת ופונה לגיסות שלי שהן בתקופה מסוימת היו האלוהים שלי – קיבלו אותי במגרעות ובכל מצב עד עכשיו, והן נאמנות מאוד. זה אחד הכוחות שפניתי אליהם והן היו עושות הכול למעני. עוד כוח גדול הוא אלוהים שעכשיו אני מכירה אותו טוב מאוד וכל הזמן נתן לי סימנים שהוא שם והוא לידי. אמנם לא פניתי אליו ישירות ולא דיברתי איתו וזה כי רציתי לשלוט בחולשה, אבל ברגעים מסוימים הרגשתי אותו. ועוד כוח שהוא הקבוצה, שהאמנתי בה כשפניתי אליה לפני כ-5 שנים וקיבלתי תשובות לכל השאלות.

כשהגעתי לחוסר האונים ולאיבוד שליטה ורציתי לשנות צעדי, התחלתי להאמין שיש דרך אחרת מהמלחמה שהייתי בה, יש כוח אחר. יש קבוצה יש חברות נר-אנון, יש מטפל פרטני ויש אלוהים, הגעתי לאמונה אז אני אמרתי – זה לא מספיק להודות ולהאמין, אני חייבת לעצמי עוד דברים שיהיה לי קל – אני חייבת למסור לכוח העליון ולפתוח דלת אחרת, לשנות כיוון, הרי יש לי אמונה ואני חושבת שבשנים האחרונות יש בי נכונות לשנות ולמסור את החיים הישנים שלי ולקבל דרך חיים חדשה וזה דרך אלוהים ואני רוצה לחזק את הקשר ביני לבינו.

אני מתחייבת ביום הזה לנסות להקשיב לקולך אלוהים שתמיד שלחת לי מסרים, ולקבל אותם באהבה ולהזיז הצידה את הפגמים ואת ההתנהגויות והמחשבות הרעות שבי ולקבל ממך דברים חיוביים כדי להאיר את עצמי ואת הבית שלי.

הכותבת: סחר

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com